Nowoczesna strażnica oddana

Jedna z najbardziej nowoczesnych strażnic już oddana we Wrocławiu!

Wrocław po raz kolejny zaskakuje rozmachem i najwyższym poziomem. Władze stolicy Dolnego Śląska, wiedzą że na bezpieczeństwie oszczędzać nie należy. Dlatego przy ulicy Kosmonautów we Wrocławiu została oddana do użytku jedna z najnowocześniejszych strażnic.

Czytaj więcej...

Nadchodzi alternatywa

Nadchodzi alternatywa dla chcących ciekawie spędzić czas we Wrocławiu

Galerie i centra handlowe będą miały już nie długo nie lada konkurencję. We Wrocławiu powstanie bowiem atrakcja na skalę europejską. Rodziny szukające sposobu na ciekawe spędzenie czasu, być może porzucą konsumpcyjne ciągotki, na rzecz bardziej dzikich doznań. Mowa o Oceanarium i Afrykarium, którego budowa rozpoczyna się we Wrocławskim ZOO.

Czytaj więcej...

Buduj tanio i szybko. Niemożliwe?

Buduj tanio i szybko. Niemożliwe? A jednak działa.
Nowa koncepcja budownictwa według PB Inter-System S.A.

Prowadzić inwestycje można na wiele sposobów. Wymaga to jednak ogromnego zaangażowania. Nie każdy inwestor ma możliwość, by samodzielnie sprostać rynkowym wymaganiom zarówno projektowym, wykonawczym, jak i finansowym, jednocześnie.

Czytaj więcej...

Idealny klimat Twojego domu

Klimat domu. Nastrój, atmosfera, specyfika, to wszystko, co sprawia, że czujesz się w nim dobrze i bezpiecznie. Czy zastanawiałaś się jednak głębiej? Czy myślałaś o tym, czym oddychasz? Na co dzień podejmujesz setki ważnych decyzji, podpisujesz umowy, zwalniasz, zatrudniasz, dowodzisz. Czy nie powinnaś więc zwrócić większej uwagi na to, co trafia do Twoich płuc, a także płuc osób Ci najbliższych?

Czytaj więcej...

Definicja partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP)

PARTNERSTWO PUBLICZNO-PRYWATNE (PPP)

  • DEFINICJA PARTNERSTWA PUBLICZNO-PRYWATNEGO (PPP)

Partnerstwo Publiczno-Prywatne to relacja jaka może zajść pomiędzy sektorem publicznym, a prywatnym. Jej celem jest realizacja projektu bądź dostarczania usług zazwyczaj świadczonych przez sektor publiczny.

Czytaj więcej...

Prestiżowa nagroda dla grzejnika

Prestiżowa nagroda „Red Dot Design Award” dla grzejnika Zehnder Fina!

Nagroda Red Dot Design Award jest przyznawana nieprzerwanie od 1955 roku. W tym roku, to nobliwe wyróżnienie udało się otrzymać grzejnikowi Zehnder Fina!

Czytaj więcej...

Nowe przepisy ustawy deweloperskiej

Nowe przepisy ustawy deweloperskiej, a dobro i oczekiwania klienta rynku nieruchomości

Kończy się pierwszy kwartał nowego, już 2012, roku. Poprzedni upłynął pod znakiem spadku cen, którym kierował obniżony popyt na rynku nieruchomości. Niby się więc nie sprzedaje, a jednak deweloperzy wciąż budują. Na co więc może liczyć dziś klient?

Czytaj więcej...

Quo vadis medycyno?

QUO VADIS MEDYCYNO?

Kończy się rok. Myślimy o tym co było, ale przede wszystkim zastanawiamy co będzie. Zwłaszcza, że obecna sytuacja na rynku nie nastraja optymistycznie. Słowo, które zdominowało wszystkie przekazy to kryzys. Czy dotknął on i naszą branżę? Czy powinniśmy się obawiać? A może warto zastanowić się co zmienić, by jak najlepiej wpasować się w rynek i nie wypaść z przysłowiowej gry?

Czytaj więcej...

Grzejnik lżejszy niż kiedykolwiek wcześniej!

Runtal Folio grzejnik lżejszy niż kiedykolwiek wcześniej!

Nowy grzejnik Runtal Folio został tak zaprojektowany, by nie tylko sprawiać wrażenie lekkości, ale być faktycznie lekkim. Zupełnie nowy grzejnik, w niespotykanej dotychczas odsłonie w sprzedaży od lipca!

Czytaj więcej...

Wrocław tuż za podium...

Wrocław tuż za podium, na którym znalazły się miasta o najniższej skali bezrobocia w Polsce!

Niezłe, bo czwarte miejsce na liście miast o najniższej skali bezrobocia, zajmuje Wrocław ze stopą zaledwie 5,3 na dzień 31 stycznia br. Daje to 17000 bezrobotnych osób zarejestrowanych w Stolicy Dolnego Śląska. Najniższym bezrobociem w Polsce może poszczycić się Warszawa i Poznań, które ex aequo zajęły pierwsze miejsce, ze skalą bezrobocia 3,9. Na drugim miejscu znalazł się Kraków (5,2).

Czytaj więcej...

Oceanarium przed 2016?

Znalazł się śmiałek. Znalazł się bank. Będziemy mieli Oceanarium przed 2016?

Po zakończeniu formalności związanych z przetargiem, planowanych na koniec stycznia 2012, generalny wykonawca będzie mógł rozpocząć prace we wrocławskim ZOO. Oznacza to, że przed rokiem 2016, znanym wszystkim jako Wrocław Europejska Stolica Kultury, Wrocławianie będą mogli poszczycić się unikatowym na skalę europejską projektem - Oceanarium.

Czytaj więcej...

Zehnder Fina

Zehnder Fina - innowacyjny grzejnik wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2012

Zehnder Fina to innowacyjny grzejnik z warstwą aktywnego grafitu i płaskim frontem, wyróżniony spośród 1800 zgłoszonych produktów symbolem Red Dot Design Award 2012.

Czytaj więcej...

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności i ciasteczek.

  Rozumiem i zgadzam się.