Szkolenia medialne

Współczesne społeczeństwo jest społeczeństwem informacyjnym. Z tego też względu skuteczność w komunikacji ma zasadnicze, wręcz kluczowe znaczenie.

Dlatego warto szkolić siebie i pracowników swojej firmy w zakresie kontaktów z mediami, wystąpień publicznych, a także uczyć komunikacji wewnętrznej oraz zasad postępowania w sytuacjach kryzysogennych.

Prowadzimy medialne szkolenia podczas których szczególną wagę kładziemy na zajęcia praktyczne. Stwarzamy sytuacje możliwie najbardziej zbliżone do sytuacji spotykanych w realnym świecie. Dodatkowo uczymy naszych klientów, jak właściwie wyglądać, odpowiednio się wypowiadać, uczymy jak osiągać zamierzone komunikacyjnie cele.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności i ciasteczek.

  Rozumiem i zgadzam się.